Наш партнер:
predmet.com.ua

info@b-c.com.ua

всі наші

пісьма братана

антологія 2000-2004

 
Ерік Айґнер.
Майн Квест

За наше дєло.
Архів професора Денікіна
8.
Жіноча мережева проза
Всі наші. Кулуарні історії з коментарями
Женя Галяс
Пісьма братана
Антологія українського самвидаву. 2000-2004

переклад з німецької: Тетяна Кремень, Марта Боянівська
ілюстратор Максим Лазарєв
ідея: Максим Саваневський

серія "Бібліотека Третього Риму"
ілюстратор Святослав Пащук

серія "айн-нуль-нуль-айн"
ілюстратор Ірина Ковальська

серія "aйн-нуль-нуль-айн"
ілюстратор Костянтин Черних
фотограф Юрій Бородин
ілюстратор Сергій Павленко

Київ 2007
isbn 978-966-96583-4-0
224 стор.
від 44.00 грн.

Придбати книжку на

Київ 2007
isbn 978-966-96583-3-3
352 стор.
від 49.00 грн.

Придбати книжку на

Київ 2006
isbn 966-96583-2-2
220 стор.
від 59.00 грн.

Придбати книжку на

Київ 2006
isbn 966-96583-1-4
416 стор.
від 59.00 грн.

Придбати книжку на

Київ 2006
isbn 966-96583-0-6
304 стор.
від 49.00 грн.

Придбати книжку на

Київ 2005
300 стор.
від 49.00 грн.


Придбати книжку на

Схильний до таємничості та містифікацій, легендарний київський ресторатор Ерік навіть зі своєї біографії зробив заплутаний квест. Проте продершись через усі перешкоди та пастки, які розставив автор, читач відкриє для себе справжню історію життя справжнього Еріка.
Для всіх, хто цікавиться пивом, музикою, чутками про відомих людей і любить приємно провести час на дозвіллі.

Фото з презентацій, посилання на рецензії та інша додаткова інформація – в живому журналі "Букви і Цифри"
В основу збірки лягли пісні-викриття, романи жахів, патріотрична фантастика, статті-попередження, дотепні відповіді націоналістам усіх гатунків, глибокі спостереження та інші матеріали з архіву професора Московського науково-дослідного інституту патріотичних наук, почесного фофудьєносця Івана Денікіна. Це перше знайомство українського читача з творчим та інтелектуальним доробком видатного вченого, який присвятив своє життя невтомній боротьбі з всесвітніми змовами. Поява цієї книжки стала можливою завдяки копіткій праці молодого науковця-дослідника Євгена Лакінського.
Всім, хто цікавиться проблемами націоналізму та конспірології.

Більше про проект – у живому журналі професора Денікіна.

Фото з презентацій, відео та інша додаткова інформація – в живому журналі "Букви і Цифри"

Женская проза в современной литературе, контуженной рынком и постмодернизмом, понятие настолько шизонутое, что даже произносить это словосочетание в обществе, читающем не только оксан робских-гробских, стало дурным тоном. Еще могут подумать, что читаешь «женские романы» с убогими смыслами в мягких обложках.
Появление этой книги, несмотря на сырость рефлексии, в которые наверняка псами вцепятся критики латунские – суперпозитивный факт, начиная хотя бы с того, что в сборник включены русские и украинские тексты. Главное – в сыро написанном еще сохранились витамины, а это явно полезнее, для здоровья, чем резиновая духовная еда масскульта. Вдумайтесь в ужасный своей тупостью факт – качество текстов, агрессивной волной направляемых на женщин, ирреально и ужасно, как картина Босха – откройте любой глянцевый журнал. А ведь то, что там печатают, тоже называют рассказами. В наше время образ женщины, который лепится в массовом сознании, самым омерзительным образом не имеет ничего общего с реальностью, в отсутствии существования которой вас так долго убеждали пелевины. Реальность же такова, парнишка, что пусть ты и прав, по-прежнему считая женский пол слабым и зависимым от тебя, алкоголя и много чего еще, но если тебе не нравится моя собака, то ты получишь шпилькой по своим не в меру крутым яйцам. Понял?

Журнал культурного спротиву "ШО"

Більше про проект та його авторів – у живому журналі проекту..

Фото з презентацій, відео, посилання на рецензії та інша додаткова інформація – в живому журналі "Букви і Цифри"

Політики – теж люди, вважають автори проекту "Всі наші". Із своїми неповторними, але такими знайомими характерами, проблемами виховання, обов’язковою середньою освітою та національним менталітетом. Вони теж бачать віщі і не дуже сни, бояться старості, радіють перемозі улюбленої футбольної команди, чухають потилицю, чують голоси невідомого походження, ворожать на картах, відпочивають під парасолею на пляжі, всією душею упадають коло своїх домашніх тварин та страждають від головного болю.
З кожною новою історією кожен герой "Всіх наших" стає ближчим і по-людськи зрозумілішим. Хай інколи суворі й критичні, часом саркастичні, місцями брутальні чи малозрозумілі, це – історії про живих людей, яких життя зробило політиками. Чомусь. Якось.

Посилання на рецензії, інтерв'ю з учасниками проекту та інша додаткова інформація – в живому журналі "Букви і Цифри"
"Пісьма братана" грають на основній опозиції епістолярного роману – реалістичності і художньому вимислі. Авторські маніпуляції з вигадкою призводять до ускладнення читацької рецепції, подвійного сприйняття тексту. Книга Ж.Галяса – проект, у якому листи містять вставні історії, внутрішні незалежні сюжети... Нескінченні полювання на Куцого, до якого веде біла нитка від жуйки, Святий Дух в образі таргана, який оселився в носі тридцятитирічної Насті, карнавальна коляда дітей в костюмах степлера і скелета з постмодерністичними колядками, рекламне оголошення, яке ощасливило безногого діда – усе це і ще десятки ірреальних історій витворюють картину самотнього пост-світу.

З уривками можна ознайомитися тут

Фото з презентацій, посилання на рецензії та інша додаткова інформація – в живому журналі "Букви і Цифри"
Збірка – це 129 творів 54 молодих авторів. "Антологія" є унікальною спробою легалізувати так звану інтернет-літературу, яка існує поза увагою офіційної літератури, втім суттєво впливаючи на її розвиток.

Докладніше про збірку – тут.